4ER Plastik üretim kolu; mutfak ürünlerinden inşaat gereçlerine kadar uzanan geniş bir üretim yelpazesine sahiptir. Müşteri firmalara özel kalıplama ve üretim yapan firmamızın üretim kapasitesi yoğun ihracat taleplerini gerçekleştirebilecek düzeydedir.

Seramik alanında 570 çeşit mutfak ürün çeşidinin dışında, her türlü istek doğrultusunda özel üretim yapılabilmektedir.  Mat sırlama gibi başlı başına eğitim gerektiren konularda, uzman kadromuz kaliteden ödün vermeden sağladığı ekonomik fiyat marjlarıyla birçok firma için özel üretim yapmaktadır.
Yeni ve orjinal ürünler, mousepad'ler, magnetler, masa üstü ürünler, mutfak - banyo gereçleri, frizbi çeşitleri ve çeşitli el oyunları...

Toptan satışın yanısıra, promosyona yönelik üretimlerde de kullanılabilecek kaliteli ve ekonomik ürünler...

Gazete ve dergi grupları dahil birçok firmaya PVC ambalaj ve poşet üretimini gerçekleştiren firmalarımız, aynı hizmeti promosyon kampanyalarında, kendi ürettiği ürünlerin ambalajlanmasında da vermektedir.
Basım Hizmetleri : Kitapçıklar, broşürler, tanıtım sayfaları vb. tasarım - dizgi ve basım hizmetleri...

Afiş Hizmetleri : Tasarlanan afişin fotoğraf kalitesinde dijital baskılı veya standart yazılı üretimi ve dilenen bölge veya şehirlerde montajı...

Oyunlar : Marka veya proje ile ilgili oyunların hazırlanması (kutu oyunları, yap-bozlar, el oyunları vb.)...

Firmanıza Özel Ürünler : Mousepad çeşitleri, magnetlar, masa üstü setleri, sümenler vb. ürünler...

Türkiye'nin tanınmış markalarının ülke çapında promosyon kampanyalarını düzenleyen PromosyonBank, firmalara uygun promosyon ürünlerinin tasarım - kalıplama ve üretim hizmetini gerçekleştirmektedir.

Detaylı bilgi için www.promosyonbank.com adresini ziyaret edebilirsiniz...

Firmalar için özel olarak kalıplama ve üretimi yapılan seramik - plastik ve ambalaj ürünlerinden örnekler...

4Er Grubu şirketlerinin çalıştığı firma ve markalardan bazıları...

uretim@4er.com

İrtibat Numaralarımız

Tel. : +90 212 265 18 55
Fax : +90 212 287 25 86